Przygoda

Konkursy

Moja przygoda z kynologią rozpoczęła się od fascynacji konkursem „Młodego Prezentera”. To od niego wszystko się zaczęło, wymarzony szczeniak już był, więc nadszedł czas na szkolenie.

Przede wszystkim moje, dopiero później psa. Zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzę do wyznaczonych sobie celów, chciałam być jak najlepiej przygotowana za nim postawię pierwsze kroki na ringu.

Sukcesy

Wysiłki nie poszły na marne, wiele razy wspólnie z Luką odnosiłyśmy sukcesy w Polsce i za granicą.

Po pewnym czasie  Lukę zastąpił mój podopieczny handlingowy Almendares Dymitr (hod. i wł. Anna Szczepaniak), wielokrotnie zdobyliśmy razem Zwycięstwo Dnia, wzięliśmy udział w polskim finale konkursu, a także dostaliśmy się do półfinału na Światowej Wystawie Psów w Brnie 2021. 

2022 rok to już ostatni mój sezon w konkursie, cóż pełnoletność nieuchronnie się zbliża…

Obecnie towarzyszy mi Solo. Godnie zastąpił swoich rodziców i mimo bardzo młodego wieku już wiele razy mogliśmy cieszyć się ze wspólnego zwycięstwa.

Udało mi się nawet zarazić, choć na chwilę, innych do uczestnictwa w konkursie.
Chętnie dzielę się wiedzą, więc „Młody Właścicielu” jeśli masz ochotę na wspólną pracę ze swoim psem, mogę pomóc Ci we właściwym przygotowaniu do wspólnej przygody.

Kto wie, może to właśnie Ty będziesz polskim reprezentantem na Crufts – jednej z najbardziej prestiżowych wystaw psów rasowych.