Joyful Winner Solo

Joyful Winner Solo

Joyful Winner Solo – W języku hiszpańskim (język urzędowy Kuby, kraju z którego pochodzą hawańczyki) oznacza „jedyny, wyjątkowy”.

Taki właśnie jest synek Luki&Dimy (link rodowód), jedyny w miocie i niezwykle wyjątkowy. Wspaniały, przytulaśny z ogromnymi pokładami serdeczności dla wszystkich, a do tego urodzony showman. Dobrze wie, że ma niesamowity urok i nie waha się go użyć 😉

Choć miesięcy ma zaledwie kilka na swoim wystawowym koncie ma już nie jeden sukces, jako Młodsze Szczenię i Szczenię Solo zawsze pokonywał wszystkich konkurentów w swojej klasie i w porównaniu z płcią przeciwną, aby śmiałym krokiem zmierzać na finałowe podium. Kilka razy dopiął swego 😉

2 x BIS 2

3x BIS 4

Oszołomiony sukcesami spróbował swoich sił na Światowej Wystawie Psów w Brnie i znów okazał się Word Promise.

Solo w wieku 10 miesięcy został Młodzieżowym Championem Litwy, w Wilnie zdobył również tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Litwy 22’.

Wraz z ukończeniem pierwszego roku życia zakończył starania o Młodzieżowy Championat Polski. 

Kolejnym naturalnym krokiem w wystawowej karierze Solo było zdobycie tytułu dorosłego Championa Polski. 

Zachęcony wnioskami CACIB (Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności) i słowami uznania od zagranicznych sędziów, Solo wybrał się w zagraniczne podróże i przywiózł z nich wymagane wnioski do otrzymania tytułu Interchampiona (4x CACIB w 3 różnych krajach od 3 różnych sędziów, odstęp między pierwszym, a ostatnim CACIB musi wynosić, co najmniej 1 rok i 1 dzień). Ponadto został Championem kilku europejskich krajów.

Poza wszystkimi tytułami Solo nosi kilka dużo ważniejszych tytułów: Najwspanialszego Przyjaciela, Największej Przylepy i Najczulszego Członka Rodziny.